Tribunal Constitucional
Jurisprudència del Tribunal Constitucional
Consultes vinculantsComunicats tècnics de TributsAutoritat Financera AndorranaUnitat d'Intel·ligència FinanceraJurisprudència del Tribunal Constitucional
- Aute del Tribunal Constitucional del 14-7-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-14-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 14-7-2014 relativa al recurs d’empara 2014-13-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-6-2014 relativa al recurs d’empara 2014-8-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-6-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-6-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-6-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-11-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-6-2014 relativa al recurs d’empara 2014-10 i 12-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-9-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-7-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-6-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-13-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-10 i 12-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relativa al procés incidental 2014-1-PI.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 5-5-2014 relativa al recurs d’empara 2013-39-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 7-4-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-8-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 7-4-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-5-RE
- Aute del Tribunal Constitucional del 7-4-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-3-RE
- Sentència del Tribunal Constitucional del 7-4-2014 relativa al recurs d’empara 2014-2 i 4-RE
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-2 i 4-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relatiu al recurs d’empara 2014-1-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relatiu a l’acció incidental 2014-1-PI.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relativa al recurs d’empara 2013-45-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-44-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relativa al recurs d’empara 2013-42-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relativa al recurs d’empara 2013-34-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-3-2014 relativa al recurs d’empara 2013-33-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-03-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-15-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-45-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-43-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-40-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-38-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-36-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-35-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-32-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-31-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-30-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 3-2-2014 relativa al recurs d’empara 2013-15-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-1-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-42-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-1-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-41-RE.
- Aute del Tribunal Constitucional del 13-1-2014 relatiu al recurs d’empara 2013-39-RE.
- Sentència del Tribunal Constitucional del 13-1-2014 relativa al recurs d’empara 2013-29-RE.
Documents reproduïts tal com els publica l'organisme, amb enllaç a l'original. Una consulta vinculant respon un cas concret i pot quedar superada si la llei que interpreta ha canviat després.